Komfortowe noclegi w Miłkowie koło Karpacza
Strona główna
Pakiety
Atrakcje okolicy
Lokalizacja
Zapraszamy do rezerwacji pobytów letnich!

Boże Narodzenie 2017

Święta z rodzinnym klimatem w bajkowym krajobrazie Karkonoszy.

Zapraszamy do Ośrodka Anna na rodzinne Święta Bożego Narodzenia.

Najsmaczniejsza domowa kuchnia w Karkonoszach (jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania dań w menu) oraz magiczna atmosfera domu ulokowanego tylko pół godziny spacerem od centrum Karpacza w cudownym malowniczym zakątku pod lasem sprawią, że Święta u nas pozostaną na pewno miłym wspomnieniem.

W Wigilię zapraszamy na wspólne ubieranie choinki. Podczas wieczerzy wigilijnej częstujemy Państwa domowymi tradycyjnymi daniami. W poprzednich latach odwiedzał nas Mikołaj, liczymy na to, że w tym roku również nie zapomni o naszych małych gościach :)

Zachęcamy do wybrania kilkudniowego pobytu – ceny w okresie świątecznym to tylko 115 zł za osobę za nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (za Wigilię dopłata 40 zł).

Pakiet czterodniowy: 500 zł od osoby

Chętnie doradzamy naszym gościom jak dobrze wykorzystać czas spędzony w górach i wskazujemy atrakcje najlepiej dobrane do ich temperamentu i oczekiwań.

Jeśli poza urokami Karkonoszy zależy Państwu również na dobrej kuchni to powinniście wybrać pobyt w Annie. W tym czasie częstujemy Państwa także domowymi ciastami.